Час відпочинку та великих відкриттів

05.09.2019
305

Літо – це час активного дозвілля: веселих ігор, розваг, вільного вибору занять, розвитку фізичних та творчих здібностей дітей.

Організація повноцінного відпочинку, оздоровлення та зайнятості маленьких рубіжнан під час літніх канікул – одна з найцікавіших та найважливіших форм роботи Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом у літній час. Робота у таборах включала в себе різнопланову діяльність, поєднуючи різні напрямки оздоровлення, відпочинку та виховання дітей в умовах оздоровчого табору. Обов’язковим було залучення до табору складних та особливих дітей.

На базі КПР працювало три літніх оздоровчих табори з денним перебуванням: «Шалун», «Барвінок» та «Сонечко». Кожен табір обрав собі певну тему.

Табір «Шалун» - «Фотоподорож країнами Європи за 14 днів» (03.06. – 21.06.2019г., начальник табору Г. Меняєєва, кіл-ть дітей - 70), адже євроклуб Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом «Just do it» ввійшов у 20-ку переможців конкурсу проектів серед євроклубів України від Європейського Союзу. Кожного дня хлопчики та дівчатка вирушали у віртуальну подорож країнами Європи, знайомились з найяскравішими визначними пам’ятками, танцювали запальні танці, грали, а також вивчали англійську мову .

Табір «Барвінок» - «Ти мій друг і я - твій друг» (24.06. – 11.07.2019г., начальник табору О. Лисянська, кіл-ть дітей - 33)

Силами ввихователів та культорганізатора табору було проведено чисельні конкурси, подорожі, караоке, квести та ігрові програми. Діти з задоволенням приймали участь у заходах та отримували приємні сувеніри.

Табір «Сончеко» - «Подорож до Гавайських островів» (22.07. – 08.08.2019г., начальник табору В. Конюхова, кіл-ть дітей - 22).

З самого початку зміни хлопчики та дівчатка опинились на теплих островах, де з задоволенням вивчали гавайську мову, виготовляли лео-намисто, розписували рапани, а також брали участь у різних конкурсах, спортивних змаганнях, танцювальних батлах та екскурсіях.

За весь час відпочику у літніх таборах з денним перебуванням «Шалун», «Барвінок» та «Сонечко» діти дуже зблизилися і стали однією дружною командою. Інакше і бути не могло: колектив Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом доклав багато приємних зусиль, щоб літній відпочинок маленьких рубіжнан став таким, який ще довго згадуватимуть діти.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись