«ОСББ – шлях до підвищення якості життя рубіжан»

21.02.2020
666
важливо

20 лютого 2020 року Рубіжанська міська рада організувала проведення прес-туру «ОСББ – шлях до підвищення якості життя рубіжан» з метою ознайомлення преси із завданням міської ради щодо реформування системи управління житловим фондом міста.

На початку прес-туру перед журналістами виступив заступник міського голови Богдан Пономарьов, який повідомив, що сьогодні законодавча база передбачає право власників багатоквартирних будинків самостійно приймати рішення з питань утримання спільного майна в багатоквартирному будинку. Крім того, закон надає можливість вільно обрати одну із трьох форм управління багатоквартирним будинком:

  • самостійне управління багатоквартирним будинком співвласниками;
  • управління багатоквартирним будинком управителем;
  • управління багатоквартирним будинком об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Станом на 01.01.2020 року житловий фонд міста складає 428 будинків, з них за формами управління розподіл наступний:

  • ОСББ – 53 будинки;
  • управитель комунальне підприємство «Муніципальний сервіс» - 299 будинків;
  • управитель ТОВ КК «Домком Рубіжне» - 15 будинків;
  • рішення про форму управління будинком співвласниками не прийнято – 61 одноповерховий будинок.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо обрання співвласниками у якості управителя ТОВ КК «Домком Рубіжне» заступник начальника управління житлово-комунального господарства Ганна Ладиченко підкреслила, що існує певна процедура, яка чітко регламентована і контролюється управлінням житлово-комунального господарства, тому мешканцям домів у разі виникнення якихось питань з цього приводу слід звертатися до УЖКХ.

Після цього журналісти ознайомилися із досвідом функціонування ОСББ « Лісне-48», «Володимирська 46» та «НОВЕ ЖИТТЯ-28», де мали можливість не лише на власні очі побачити результати роботи об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а й поспілкуватися з мешканцями домів.

Розмова журналістів із директором комунального підприємства «Муніципальний сервіс» Ігорем Безгубенко дала відповіді на питання, що виникли під час прес-туру.

Завершився прес-тур брифінгом секретаря Рубіжанської міської ради Анатолія Бусєнкова.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись