Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 112

11.07.2019
522

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ
21 липня 2019 року

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України

одномандатного виборчого округу № 112

Луганська область

П О С Т А Н О В А

. Рубіжне

«5» липня 2019 року 20 год. 00 хв. № 18

Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу № 112 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

Розглянувши подання політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України поточного скликання щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу № 112, кандидатури від яких до складу зазначених комісій включаються обов’язково, а також подання політичних партій - суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у народні депутати України від яких було зареєстровано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, подання кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 112, кандидатури від яких до складу дільничних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного окружною виборчою комісією з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 112 5 липня 2019 року, враховуючи, що інші кандидатури до складу зазначених дільничних виборчих комісій є відхиленими, відповідно до частин першої-четвертої статті 26, частин першої-одинадцятої, п’ятнадцятої статті 28, пункту 5 частини другої статті 31, частини п’ятої статті 35, частини третьої статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України», окружна виборча комісія постановляє:

1. Утворити дільничні виборчі комісії з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу № 112 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року згідно з додатком 1.

2. Надіслати цю постанову з додатком 1 до газети «Луганщина UA» для оприлюднення у термін, встановлений частиною п’ятнадцятою статті 28 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

3. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів в окружній виборчій комісії з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року одномандатного виборчого округу № 112.

4. Цю постанову надіслати до Центральної виборчої комісії через програмно-технічний комплекс інформаційно-аналітичної системи "Вибори народних депутатів України" у строки, встановлені частиною п’ятою статті 35 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Голова

окружної виборчої комісії Н.В.Бурлакова

Секретар

окружної виборчої комісії А.С.Скрипник


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись