Оголошення про формування списку присяжних для Рубіжанського міського суду Луганської області

25.03.2020
540
до уваги

Рубіжанська міська рада оголошує про подовження строків подачі документів для формування списку присяжних до 25 березня 2020 року.

У зв’язку з тим, що вказане питання має важливе соціальне значення для міста Рубіжне, а також те, що заяви, подані претендентами в кількості, недостатній для формування списків присяжних для Рубіжанського міського суду, Рубіжанська міська рада, відповідно до вимог ст. 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на підставі подання №1487/19-вих від 10.09.2019 Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області, звертається до жителів міста, та запрошує прийняти участь у здійсненні правосуддя в Рубіжанському міському суді Луганської області.

Усі бажаючі бути присяжними, які відповідають вимогам викладеним у ст. 65, 66 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», можуть звертатися до Рубіжанської міської ради за адресою: Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2, каб. 102, тел. 6-20-22 та подати наступні документи:

1. Власноруч написану заяву про включення до списку присяжних Рубіжанського міського суду Луганської області (див. зразок).

2. Ксерокопію паспорту громадянина України (усі заповнені сторінки).

3. Копію ідентифікаційного коду.

4. Довідку з місця роботи або копію трудової книжки (перша сторінка та сторінка з останнім записом), у разі, якщо особа безробітна.

5. Документ, що підтверджує відсутність судимостей. (Довідка МВС України)

6. Документ, що підтверджує відсутність факту накладення на особу адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення протягом останнього року. (витяг з Єдиного державного реєстру осіб які вчинили корупційні, а бо пов’язані з корупцією правопорушення)

7. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного. (довідки нарколога, психіатра, терапевта).

8. Згоду на обробку персональних даних.

Заступник міського голови Б. Пономарьов


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись