Обговорення плану дій з поліпшення якості надання послуг в м. Рубіжне

26.06.2020
298

26 червня 2020 року в режимі зум – конференції відбулося обговорення виконання плану дій з поліпшення якості надання послуг в м. Рубіжне.

Цей план дій було розроблено в рамка реалізаціїї проєкту DG EAST.

Метою проекту агентства з міжнародного розвитку USAID «Демократичне врядування на Сході України (DG EAST)» є «зміцнення зв'язку і довіри між громадянами і органами місцевого самоврядування на Сході України». Проект спрямований на просування якісного управління, прискорення економічного розвитку, зміцнення антикорупційних зусиль і підтримку інклюзивної громадянської ідентичності в Україні. Одним із завдань проекту є розширення громадської участі з метою удосконалення системи державного управління, зміцнення процесу реформ і надання допомоги у вирішенні проблем громад. Проект DG EAST провів пілотну ініціативу щодо впровадження системи обліку показників, як спосіб оцінки рівня наданих комунальних послуг.

В зум – конференції прийняли участь: заступники міського голови Богдан Пономарьов та Олександр Кравченко, начальниця інформаційно-організаційного відділу Ірина Божич, начальниця відділу економічного аналізу та інвестиційної політики Наталія Коваленко, заступниця начальниці відділу економічного аналізу та інвестиційної політики Людмила Тарасова, головна спеціалістка відділу економічного аналізу та інвестиційної політики Наталія Денищенко, заступниця начальника управління житлово-комунального господарства Ганна Ладиченко.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись