Міжнародний день прав людей з інвалідністю у «Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Рубіжанської міської ради

03.12.2021
491

Щороку, 3 грудня, українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день прав людей з інвалідністю.

Міжнародний день прав людей з інвалідністю – це добра нагода переосмислити і оцінити, що вже зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і що ще треба зробити для покращення умов життя людям з інвалідністю, щоб ніхто з них не почувався забутим та полишеним наодинці зі своїми проблемами.

Станом на 01.12.2021 в управлінні праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради (далі – УПСЗН) в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги, зареєстровано більше 1600 осіб з інвалідністю, які мешкають в Рубіжанській міській територіальній громаді. У тому числі: 167 осіб з інвалідністю І групи, 504 - ІІ групи, 737 - ІІІ групи та 200 дітей з інвалідністю.

Соціальний захист осіб з інвалідністю є складовою діяльності держави щодо забезпечення прав і можливостей осіб з інвалідністю нарівні з іншими громадянами та полягає у наданні пенсії, державної допомоги, компенсаційних та інших виплат, пільг, соціальних послуг, здійсненні реабілітаційних заходів, встановленні опіки (піклування) або забезпеченні стороннього догляду.

Комунальну установу «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Рубіжанської міської ради наразі відвідують 46 дітей з інвалідністю. Тут діти та їх батьки мають змогу отримати комплекс реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку дитини.

Сьогодні, з нагоди Міжнародного дня прав людей з інвалідністю у «Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Рубіжанської міської ради було людно. До підопічних центру завітали заступник міського голови Олег Ткаченко, начальниця Управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради Наталія Ковтун та депутат міської ради від партії «Наш Край» Софія Лавренюк. Гості подякували колективу центру за їх самовіддану працю, побажали батькам вихованців оптимізму та здоров’я, а діточкам подарували іграшки та набори для творчості.

Велика подяка всім, хто опікується особами з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись