Міські змагання з техніки пішохідного туризму

26.02.2020
193

23 лютого 2020 року у спортивному залі Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 відбулися традиційні міські особисто-командні змагання з техніки пішохідного туризму (у закритих приміщеннях).

У заході взяли участь 13 команд закладів освіти міста та Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Близько ста юних туристів змагалися у двох вікових категоріях.

У старшій віковій групі переможцями стали команди КНВК «Рубіжанський ліцей», ЗШ № 4 та СШ № 10, які посіли І, ІІ та ІІІ місця. У середній групі результати розподілилися наступним чином: І місце посіла команда КНВК «Рубіжанський ліцей», ІІ місце – команда ЗШ № 4, ІІІ місце – команда СШ № 10.

В особистому заліку у старшій віковій групі серед дівчат кращі результати показали учениці КНВК «Рубіжанський ліцей» Єлизавета Гребенюк (І місце), Катерина Андрюшина (ІІ місце), Анастасія Павленко (ІІІ місце). Кращі результати серед хлопців старшої вікової групи також показали ліцеїсти Роман Болдирєв (І місце), Павло Подоляка (ІІ місце), Артем Шапкін (ІІІ місце).

У середній віковій групі стали кращими і посіли відповідно призові місця серед дівчат Вікторія Воробйова (КНВК «Рубіжанський ліцей»), Кіра Пономаренко (Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді), Олександра Леоненко (КНВК «Рубіжанський ліцей»); серед хлопців Руслан Паюршин (КНВК «Рубіжанський ліцей»), Ярослав Бондар (СШ № 10), Олександр Сімаков (КНВК «Рубіжанський ліцей»).

Переможці та призери отримали почесні грамоти від управління освіти Рубіжанської міської ради.