Інформування з питання обмеження/припинення послуги постачання природного газу житлових будинків у м. Рубіжне

22.07.2021
536
важливо

Шановні мешканці міста Рубіжне!

Рубіжанська міська рада висловлює занепокоєння з ситуації що склалася у м. Рубіжне з питання обмеження/припинення на значний термін послуги постачання природного газу житлових будинків, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт Сєвєродонецьким МРУЕГГ.

Згідно до ст. 18 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відносини органів місцевого самоврядування з підприємствами, установами та організаціями, що не перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, будуються на договірній і податковій основі та на засадах підконтрольності у межах повноважень, наданих органам місцевого самоврядування законом. Відповідно органи місцевого самоврядування не мають закріплених на законодавчому рівні важелів впливу на установи та організації, які не перебувають у комунальній власності.

У свою чергу управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради Луганської області, з метою недопущення зростання соціальної напруги на території міста та порушення прав мешканців міста на своєчасне отримання комунальних послуг звернулось до Сєвєродонецького МРУЕГГ вирішити як найшвидше питання подачі природного газу мешканцям житлових будинків міста Рубіжне. Так на сьогоднішній день спеціалістами Рубіжанської дільниці Сєвєродонецького міжрайонного управління по експлуатації газового господарства ПАТ "Луганськгаз" ведуться роботи з відновлення газопостачання у багатоквартирних будинках міста Рубіжне.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись