Дитячій здравниці НВП «Зоря» – 45 років!

03.07.2020
522

3 липня далекого 1975 року дитяча здравниця в заповідних Кремінських лісах вперше відчинила свої двері. І ось вже на протязі 45 років табір грає важливу роль в зміцненні здоров'я і організації дозвілля дітей не тільки нашого міста, а й усього регіону.

За цей час в «Зорі» побувало кілька поколінь дітей. Тисячі дівчат і хлопців саме тут зробили свої перші успішні кроки в самостійному житті, навчилися дружити і мріяти.

Сьогодні дитячий позаміський заклад «Зоря» – улюблене місце відпочинку як школярів Рубіжного, так і дітлахів зі всієї України і навіть з ближнього зарубіжжя. Тут вони набираються під час літніх змін сил, здоров'я і яскравих емоцій перед початком нового навчального року. Тематичні зміни, конкурси, свята, ярмарки, концерти – все це надовго зберігається у вдячній дитячій пам'яті, залишаючи у школярів заповітне бажання – наступного літа знову потрапити до улюбленої здравниці.

Особливу вдячність висловлюємо директору табору Олександру Болотіну, а в його особі дякуємо і всім попереднім керівникам за високий професіоналізм, відповідальність, а також за збереження і примноження унікальних традицій «Зорі». Велику роль в житті здравниці грає педагогічний колектив – вихователі і вожаті. «Табір «Зоря» – не місце роботи, табір «Зоря» – стан душі» – з таким девізом на протязі багатьох років створювали незабутню атмосферу педагоги. Вони придумували цікаві, пізнавальні і розважальні програми, будучи яскравими, творчими провідниками в світ відпочинку і радості. Спасибі за вашу працю!

На жаль, у зв'язку з пандемією коронавируса, для забезпечення безпеки і збереження здоров'я дітей в цьому році здравниця зробила вимушену перерву. Ми всі сподіваємося, що вже в наступному сезоні «Зоря» знову радо прийме дітвору.

Зі свого ж боку адміністрація НВП «Зоря» і профспілкова організація зроблять все можливе, щоб не тільки зберегти інфраструктуру табору, а й поліпшити умови перебування в ньому дітей.

У цей святковий день бажаємо дитячому заміському закладу оздоровлення та відпочинку «Зоря» подальшого процвітання і багато, багато сонячних днів!

З повагою,

Олександр Чернецов, генеральний директор НВП «Зоря»

Ольга Трофименко, голова об'єднаного профспілкового комітету рубіжанських хімічних заводів


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись