Допомогає бюро правової допомоги

06.11.2019
1034

У роботі з населенням міста колектив Рубіжанського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді співпрацює зі спеціалістами відділу "Рубіжанське бюро правової допомоги".

Так, у поточному році було організовано 12 спільних заходів. Зокрема, відбулися діалоги з соціальними працівниками та психологами щодо сучасного законодавства у сфері надання соціальних послуг; інформаційні акції для мешканців міста «Відповідальне батьківство»; тренінгові заняття для дорослих стосовно протидії домашньому насильству та захисту прав дітей; інтерактивні ігри для підлітків «Конституція - друг, бо вона захищає твої права", «Обов`язки неповнолітніх».

Начальник відділу Аліна Бобильова також бере участь в індивідуальних консультаціях для сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Тим самим надає безоплатну правову допомогу у вирішенні різних проблем. У спільній праці центру соціальних служб та бюро правової допомоги особлива увага приділяється внутрішньо переміщеним особам; жінкам, що постраждали від насильства; прийомним батькам. У деяких випадках залучаються адвокати для безкоштовного представництва інтересів клієнтів в суді.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись