28 та 29 листопада відбувся міський чемпіонат знавців серед учнівської молоді «Що? Де? Коли?».

06.12.2019
431

Що? Де? Коли?
В знанье - величие и краса,
Знанье дороже, чем клад жемчужин:
Время любой уничтожит клад,
Мудрый и знающий вечно нужен.
Мухаммед ибн Али Ас-Самарканди


Цю захопливу інтелектуальну гру для молоді організували управління освіти Рубіжанської міської ради. відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради та Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.
Цього року традиційний чемпіонат знавців вперше
проходив у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом, де юні інтелектуали змагалися протягом двох днів. 28 листопада на гру зібралися ерудити старшої вікової категорії (школярі 10-11 класів) та учнівська та студентська молодь. У старшій віковій категорії змагались команди загальноосвітніх шкіл №3, №4, №8, №9, КНВК «Рубіжанський ліцей» та КЗ РОЗСШІ. Учнівську та студентську молодь представляли команди Рубіжанського політехнічного коледжу, Рубіжанського індустріально-педагогічного коледжу, Інституту хімічних технологій СНУ ім. В. Даля та Луганського державного медичного університету.
Активно та завзято команди шукали правильні відповіді на цікаві та складні питання. І згодом завдяки розуму, винахідливості та логічному мисленню кожного гравця визначилися команди-призери у кожній віковій категорії. У старшій віковій категорії (10-11 класи) І місце виборола команда «Чорна Мамба» (КНВК «Рубіжанський ліцей»), ІІ – команда «Позитив» (КНВК «Рубіжанський ліцей»), а ІІІ – команда «ЕКО» (КЗ РОЗСШІ).
Переможці серед команд учнівської та студентської молоді: І місце – «Політех» (РПК), ІІ – «Mens et ratio» (ЛДМУ), ІІІ – «Мисливці за вдачею» (ІХТ СНУ ім. В.Даля).
У перерві між турами та під час роботи суддівської колегії найрозумніших юних рубіжан розважили вихованці колективів Комплексу позашкільної роботи: у виконанні Ксенії Сьочкіної, Мони Гате та Анастасії Лозяк (ОВА «Камертон», кер. О. Буров) прозвучали чудові пісні, з запальними танцями виступили танцювальні колективи «Свій стиль» (кер. О. Гагаркіна) та «Лайф-балет» (кер. Т. Непотачова)
29 листопада у «Що? Де? Коли?» грали команди молодшої вікової категорії (8-9 класи) з загальноосвітніх шкіл №1, №4 та №9, спеціалізованих шкіл №2, №7 та №10, КНВК «Школа-дитячий садок» та КНВК «Рубіжанський ліцей»
У інтелектуальній боротьбі у молодшій віковій категорії перемогла і отримала І місце команда «OK, Google» СШ №7, ІІ місце зайняла команда «Ерудит» ЗШ №9, а ІІІ – команда «Десяточка» СШ №10.
Час очікування гри «Що? Де? Коли?» серед команд 8-9 класів прикрасили виступи танцювальних колективів КПР «ВіТамін» (кер І. Бахмет) та «Лайф-балет» (кер. Т. Непотачова), та пісня у виконанні Анастасії Лозяк (ОВА «Камертон», кер. О. Буров ).
Команди-переможниці були нагороджені кубками та грамотами, ті команди, яким цього разу не посміхнулася вдача, отримали грамоти за активну участь.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!


Ганна Козлова, культорганізатор КПР

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись