Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
З нагоди другої річниці Дня українського добровольця відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку українським військовослужбовцям Новоград-Волинської 30-ї ОМБР
14 березня 2019 року 10:09

День українського добровольця відзначається 14 березня. Його встановлено постановою Верховної Ради України для вшанування наших співвітчизників, які першими стали проти російсько-терористичних агресорів. Цього дня у 2014 році розпочали формувати перші підрозділи Національної гвардії України, основу яких склали активісти Майдану, учасники Революції Гідності.

Цього року  українська спільнота вдруге відзначає День українського добровольця. З цієї нагоди у місті Рубіжне відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку українським військовослужбовцям Новоград-Волинської 30-ї ОМБР, які загинули під час бойових дій 2014 року.

У заході взяли участь: секретар Рубіжанської міської ради Соловйов Віктор Ігорович,  заступник міського голови – Стародубцев Віталій Володимирович та предстаники  Рубежансько-Кремінського об'єднаного військового комісаріату,  які здійснили покладання квітів до Пам’ятного знаку та вшанували громадян, що загинули, відстоюючи незалежність та територіальну цілісність під час проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, хвилиною мовчання.

В цей день  в молитовних приміщеннях міста пройдуть молебні за загиблими учасниками добровольчих формувань. Крім того, о  15-00 в КУ «Міський музей» відбудеться урочистий  захід з нагоди відзначення Дня українського добровольця.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 20
переглядів: 130
візитів сьогодні: 7954
візитів всього: 509135