Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ
12 березня 2019 року 08:08

«ПРОФЕСІЙНІ РУБЕЖІ»  –  НА  ЛУГАНЩИНІ  СТАРТУЄ ІННОВАЦІЙНИЙ  ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ  ПРОЕКТ

 За ініціативи Луганської обласної служби зайнятості та підтримки Департаменту освіти і науки, Управління молоді та спорту, Управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації, а також роботодавців регіону навесні 2019 року стартує інноваційний профорієнтаційний проект «Професійні рубежі».

 Під час проекту учні 8-9 класів у складі 15 команд загальноосвітніх шкіл області відвідають економічно привабливі підприємства свого регіону. Кожна дослідницька команда представлятиме обраного роботодавця свого міста (району). Допомагатимуть учням куратори – фахівці центрів зайнятості, представники відділів освіти, молоді та спорту, спеціалісти бібліотек.

 За підсумками екскурсії учні мають відпрацювати рекламний буклет та/або рекламний відеоролик з метою популяризації обраного підприємства. Команди з найкреативнішими рекламними продуктами будуть запрошені на фінальний захід для виступу на заключному етапі Проекту, де презентують творчі напрацювання та діяльність роботодавця.

 На фінальному заході буде обрано та нагороджено переможців у категоріях «Кращий рекламний буклет», «Кращий рекламний відеоролик», «Краща PR-кампанія» (командні змагання).

Найкращі роботи, створені в межах реалізації Проекту, висвітлюватимуться у засобах масової інформації.

 

Довідки за тел.: Наталія Ситнік, 099-670-11-30    sitnik.nv@lgocz.gov.ua

Відділ інформаційної роботи ЛОЦЗ


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 21
переглядів: 65
візитів сьогодні: 7982
візитів всього: 509135