Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Лабораторія НВП «Зоря» підтвердила високу точність досліджень
26 листопада 2018 року 14:23

У листопаді цього року лабораторія з контролю виробництва НВП «Зоря» успішно пройшла державну перевірку, проведену ДП «Луганськстандартметрологія». Фахівцями було проведено оцінку вимірювань і вимірювальних можливостей на право проведення метрологічних вимірів.

В ході перевірки, яка проводиться раз на три роки, експертна група вивчила оснащення лабораторії підприємства спеціальним обладнанням, стандартами, методичними та нормативними документами, за якими проводяться виміри і аналізи, а також їх відповідність державним вимогам.
За результатами перевірки лабораторії було видано свідоцтво про відповідність вимірювальних можливостей вимогам ISO 10012:2005, що дозволяє виконувати аналізи по навколишньому середовищу на підприємстві та надавати послуги з проведення вимірювань стороннім організаціям по всій Україні.

«НВП «Зоря» є флагманом хімічного виробництва в нашому регіоні, і це підтверджується високим рівнем підготовки підрозділів, в тому числі і лабораторії з контролю виробництва. Проведена перевірка це ще раз підтвердила. Лабораторія з контролю виробництва НВП «Зоря» виконує широкий спектр аналізів і вимірів. В її активі – висококваліфікований колектив і сучасне обладнання, яке відповідає вимогам», – коментує начальник відділу стандартизації та оцінки вимірювальних можливостей ДП «Луганськстандартметрологія» Олена Володимирівна Дрогина.

Відзначимо, що лабораторія НВП «Зоря» – це сучасне аналітичний підрозділ, оснащений новітнім обладнанням. Якість приладів, досвід персоналу і наявність методичної бази роблять її по-справжньому унікальною не тільки в регіоні, але й в Україні.

На даний момент послугами лабораторії вже активно користується ряд комерційних і комунальних підприємств регіону. А стати потенційним клієнтом може будь-який житель України, який захоче отримати якісний аналіз показників об'єктів навколишнього середовища. Також будь-які виробничі підприємства і організації можуть замовити повний спектр замірів, необхідних для проведення атестації робочих місць.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 14
переглядів:
візитів сьогодні: 11033
візитів всього: 515593