Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЛЮБИ І ЗНАЙ СВІЙ КРАЙ
16 листопада 2018 року 13:33

15 листопада відбулася традиційна міська гра «Люби і знай свій край». Захід, організаторами якого стали управління освіти Рубіжанської міської ради та Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, проходив в рамках міської Програми національно-патріотичного виховання «Джура» і був присвячений Дню української писемності та мови.

11 збірних команд навчальних закладів міста та команда «Мудрий пугач», до складу якої увійшли педагоги та представники ГО «Нова дія», зібралися в затишній залі Центру туризму. Присутні повинні були відповісти на 4 блоки питань: «Україна – край величний», «Природа рідного краю», «Наша мова калинова», «Етнографія та народознавство». Гра виявилася дуже захоплюючою та пізнавальною. Діти та дорослі дізналися багато цікавих фактів про Україну, її дивовижну природу, неповторні традиції, про нашу українську мову. Бо мова – це наша душа, без неї не може існувати народ, його культура. Мова – це один з найдивовижніших скарбів, які людина створила за свою історію…

Членам журі було дуже важко визначити переможців, адже майже всі учасники показали міцні знання та були гідні перемоги. З рештою, переможцем гри стала команда «Краєзнавці» РМЦТКСЕУМ. З різницею в 1 бал ІІ місце посіли юні знавці СШ № 10. А  почесне ІІІ місце вибороли команди СШ № 2, КНВК «Школа – дитячий садок» та ЗШ № 9. Переможці та призери отримали грамоти та подарунки управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області.

Наприкінці гри слова вітання висловили активісти ГО «Нова дія» Голуб С.С. та Титова О.М. та вручили усім командам солодкі подарунки.

Вітаємо переможців та призерів гри «Люби і знай свій край». Бажаємо усім командам новим перемог.

Висловлюємо подяку ГО «Нова дія» за постійну підтримку у справі виховання рубіжанської молоді.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 15
переглядів: 3
візитів сьогодні: 11090
візитів всього: 515593