Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Пишаємося своїми перемогами
13 листопада 2018 року 11:03

У суботу, 10 листопада 2018 року у Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв ім. Сергія Прокоф'єва  Луганської області відбувся Фестиваль нової української пісні, метою якого стала підтримка, розвиток та  популяризація кращих зразків нової української пісні.

У гала-концерті, організаторами якого виступили Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації та Комунальна установа «Луганський обласний Центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва», успішно взяв участь один із найкращих колективів Комплексу позашкільної роботи  з дітьми та юнацтвом та міста Зразковий вокальний ансамбль «Камертон» (кер. В. Колесніков), який багато років поспіль є активним учасником та переможцем багатьох всеукраїнських та регіональних пісенних конкурсів та фестивалів.

На фестивалі змагалися професійні виконавці та викладачі, а також студенти вищих закладів освіти ІІІ-ІV ступенів акредитації. Серед багатьох талановитих конкурсантів, вихованці Зразкового ансамблю «Камертон» справили незабутнє враження на глядачів та журі фестивалю. За підсумками конкурсу лауреатом І ступеня Фестивалю нової української пісні стала талановита вихованка Зразкового вокального ансамблю «Камертон»  Никитенко Дар’я. Бєлікова Єлизавета та Олександра Барабанова отримали дипломи учасників. Браво, «Камертон»!

 

Завідувач організаційно-масового відділу 

Н.В.Бережна


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 18
переглядів: 2
візитів сьогодні: 11058
візитів всього: 515593