Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В НВП «Зоря» запущена профорієнтаційна програма «Зоря-старт»
5 листопада 2018 року 14:13

 

З метою залучення молодих спеціалістів регіону до роботи в НВП «Зоря» взяла початок оновлена профорієнтаційна програма «Зоря-старт». 1 листопада в її рамках  у Східноукраїнському національному університеті ім. В.І. Даля відбулася зустріч представників підприємства зі студентами кафедри хімічної інженерії та хімічних технологій.

«НВП «Зоря» має серйозний потенціал для залучення на роботу талановитої та зацікавленої молоді. В цьому році ми запускаємо «Зоря-старт» –  оновлену згідно з останніми тенденціями програму по залученню молодих спеціалістів на підприємство. Плануємо реалізовувати багато профорієнтаційних проектів,  активно працювати з випускниками та студентами регіону», – розповідає директор з персоналу НВП «Зоря» Ольга Глушень.

Вона також зазначила, що «Зоря-старт» розпочалася ще в вересні цього року та охоплює чотири рівня співробітництва: зі школами, ліцеями, коледжами та вищими навчальними закладами.

Так, 1 листопада відбувся черговий захід в рамках цієї програми – презентація НВП «Зоря», як одного з кращих роботодавців регіону, в університеті ім. В.І. Даля. Цей навчальний заклад вважається кузнею кадрів хімічної промисловості на Луганщині, тому його співробітництво  з НВП «Зоря» продовжується вже багато років.

Захід дав можливість студентам профільної спеціальності краще ознайомитися з діяльністю підприємства. Варто відзначити, що презентація викликала настільки велику зацікавленість у студентів, що кількість бажаючих потрапити на зустріч виявилась більшою, ніж могла вмістити аудиторія.

Багатьом студентам університету вже відомі конкурентні переваги працевлаштування саме на цьому хімічному заводі. Тому в ході спілкування вони висловлювали зацікавленість та задавали багато питань, на які змогли отримати відповіді безпосередньо від представників підприємства. Перед студентами виступили також колишні випускники, які підтвердили переваги роботи саме на НВП «Зоря».

Наступним етапом співпраці стане екскурсія на підприємство, а в подальшому перед студентами з’явиться можливість проходження практики на базі НВП «Зоря». Кращі з них матимуть змогу працевлаштуватися на підприємстві.

Як зазначив декан факультету інженерії університету ім. В.І. Даля Сергій Кудрявцев, профорієнтаційна робота та сприяння працевлаштуванню студентів –  важлива складова діяльності викладачів і керівників, тому вони  вдячні НВП «Зоря» за можливість  плідної співпраці.

Організатори зазначили, що цей захід – не останній. В рамках «Зоря-старт» вже готується низка екскурсій як для першокурсників, так і для тих, хто незабаром отримає дипломи.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 31
переглядів:
візитів сьогодні: 17835
візитів всього: 506916