Відбувся міський дебатний турнір серед учнівської та студентської молоді

02.03.2020
353

З метою розкриття творчих здібностей та інтелектуального потенціалу молоді та на виконання міської цільової Програми підтримки молоді на 2018-2020 роки, протягом лютого, в місті проходив Міський дебатний турнір серед учнівської та студентської молоді у форматі «Ціннісні дебати Карла Поппера».

Ініціаторами проведення гри вже багато років виступає Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом. Організаторами турніру стали управління освіти Рубіжанської міської ради та відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.

Цю традиційну інтелектуальну гру в цьому році Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом проводив спільно з громадською організацією «Громадській дім».

Саме на платформі ініціатив «Громадській дім» 26 лютого 2020 року відбувся фінал Міського дебатного турніру за темою «Створення Молодіжної ради активізує участь молоді в житті громади».

Цю тему продиктувало саме життя – у нашому місті при Рубіжанській міській раді створюється Молодіжна рада, яка буде активно співпрацювати з місцевим самоврядуванням й залучати молодь до вирішення проблем міста.

У фіналі дебатного турніру серед школярів зустрілися 2 команди КНВК «Рубіжанський ліцей» – «Вагомий аргумент» та «Скептики». Серед студентів у фіналі грали команда «Чесномовці» СНУ ім. В. Даля (м. Сєверодонецьк) та команда «Mens et ratio» ДЗ ЛДМУ.

Цікаву й змістовну гру оцінювала досвідчена безкомпромісна суддівська колегія у складі: Інни Сухоносовї – головного спеціаліста Відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради, Олени Приходько – завідуючої бібліотекою-філіалом №2, Людмили Левицької – методиста методичного кабінету Рубіжанської міської ради, Євгена Ільченко – менеджера платформи ініціатив «Громадський дім», Олексія Артюха – головного редактора суспільно-політичного оглядача «Трибун». За висновками суддів найкращою командою дебатерів цього року серед учнівської молоді стала «Вагомий аргумент» КНВК «Рубіжанський ліцей», а серед студентів – «Чесномовці» СНУ ім. В. Даля.

Протягом гри у дружній атмосфері спікери демонстрували аналітичне мислення, логічне та послідовне будування своїх думок та висловлювань, риторичне навички. Вболівальники активно підтримували гравців.

Команди-переможці, які вибороли І місце у фіналі, були нагороджені цінними призами та грамотами від Рубіжанської міської ради. До того ж команди, що грали у фіналі, отримали подарунки від громадської організації «Громадській дім».

Цей визначний для молоді нашого міста захід прикрасили вихованці КПР: Вікторія Лічман, Валерія Воробьйва, Мона Гате та Ксенія Сьомочкіна (вокальний ансамбль «Камертон», кер. О.Буров) та вокально-хореографічний ансамбль «ВІТамін» (кер. І. Бахмет).

Дебати – це шлях до активної позиції у житі. Завдяки ігровій формі дебатів, молоді люди непомітно для себе стають ораторами, аналітиками, а також реформаторами, бо, заперечуючи будь-яку тезу, мають запропонувати альтернативу.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись