«ЗОРЯ» В ОДИНАДЦЯТЕ СТАЛА ЧЕМПІОНОМ МІСТА З ШАШОК

03.04.2019
378

З 25 по 29 березня вісім команд підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста взяли участь в Чемпіонаті міста з шашок за програмою ХVІІ міської Спартакіади, який пройшов на базі Інституту хімічних технологій.

Колективи змагалися в командній першості за коловою системою. Впевнено провели всі зустрічі гравці в шашки ФО «Зоря» і зайняли першу сходинку турнірної таблиці. Команда «Зоря» підтвердила титул найсильнішої команди з шашок і здобула звання чемпіона міських Спартакіад в одинадцятий раз. Пам'ятними медалями за I місце нагороджені Анатолій Золотарьов, Костянтин Кадоркін, Сергій стіжки, Олег Кравцов, Віталій Оридорога та Валентина Янчевская. ІІ місце - ФО «Спартак», ІІІ - ЛДМУ.

Далі місця розподілилися наступним чином: IV- ФО «Бізнес», V - ІХТ, VI - РПК, VII - ФО «Юність», VIII - ФО «Молодість».

Після чотирьох видів міської Спартакіади (футзал, баскетбол-жінки, баскетбол-чоловіки, шашки) трійка призерів в загальнокомандному комплексному заліку виглядає так: ІХТ - 46 очок, ФО «Спартак» - 43 очка, ФО «Бізнес» - 42 очка.