«Юність» - вперше виборола звання чемпіону міста з пляжного волейболу серед жіночих команд

09.09.2019
1055

6 вересня на спортивних майданчиках Рубіжанського політехнічного коледжу визначився переможець Чемпіонату міста з пляжного волейболу (3х3) серед жіночих команд в залік ХVІІ міської Спартакіади. 7 жіночих команд колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста стартували в змаганнях з пляжного волейболу.

Команди провели на початку зустрічі в групових турнірах, і в півфінальні ігри вийшли «Зоря» - «Юність», «Молодість» - ІХТ.

У матчі за третє місце зустрілися волейболістки «Зорі» і ІХТ, де перемогу з рахунком 2:0 здобули студентки ІХТ.

В фінальному матчі глядачі побачили команди «Молодість» і «Юність», результат зустрічі якої теж визначився в двох партіях. 2: 0 на користь самих учасниць змагань – команди «Юність» (вік гравців команди - 2003-2005 р.н., дівчата тренуються в СК «Зеніт»). Команда «Юність» вперше виборола звання переможців міста з пляжного волейболу. Слід зазначити і команду «Молодість», яка зробила суперникам гідний опір та теж вперше піднялася на другу сходинку п’єдесталу пошани..

На церемонії нагородження головний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту, головний суддя міської Спартакіади Світлана Ступникова і головний суддя змагань Стефан Хайнус нагородили команди-призери змагань. Диплом оргкомітету ХVІІ міської Спартакіади за ПЕРШЕ місце і пам'ятні медалі чемпіонів одержали гравці команди «Юність» (Валентина Васюра, Тетяна Лаптєва, Валерія Стецюк та Карина Громозда). За ДРУГЕ місце нагороджена команда ФО «Молодість», за ТРЕТЄ місце - команда ІХТ. Кращою нападаючою чемпіонату визнана Валентина Васюра («Юність»), кращою захисницею – Наталія Полонська («Молодість»).

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись