Юні волейболістки Рубіжного стали бронзовими призерами Чемпіонату Луганської області

11.11.2019
600

8 листопада в спорткомплексі «Олімпія» (м.Сєвєродонецьк) відбувся Чемпіонат Луганської області з волейболу серед дівчат 2003 р.н. і мол. за участю 11 команд.

Наше місто представили юні спортсменки СК «Зеніт» (тренер С. Ступнікова). Команди були розбиті на 3 підгрупи. У груповому турнірі наша команда перемогла команди Новопскова, Сєвєродонецька і Белокуракіно, і як переможець групи «С» зустрілалася в півфіналі з переможцем групи «А» – командою ДЮК «Орля» Старобільського району. Напружена і дуже складна гра в півфіналі привела до перемоги старобільчанок (які в фіналі стали володарами чемпіонського звання), а рубіжанські волейболістки в матчі за 3 місце перемогли команду Смолянінове. Заслужена перемога СК «Зеніт» (Рубіжне), та бронзові медалі Чемпіонату області отримали Валентина Васюра і Тетяна Лаптєва (СШ №2), Карина Громозда, Ксенія Капніна (ЗШ №4), Валерія Стецюк і Аріна Листопад (СШ №7), Валерія Шутюк (СШ №10), Валерія Трущ (РПК). Капітан команди Валентина Васюра відзначена, як кращий гравець команди Рубіжне.