В Рубіжному завершилися змагання на приз клубу «ШКІРЯНИЙ М'ЯЧ»

21.10.2019
638

Протягом п'яти жовтневих днів на футбольних майданчиках СШ №7 та ЗШ №3 глядачі стали свідками видовищних і емоційних футбольних матчів у виконанні юнаків 2008 р.н. та молодше. Це відбулися міські змагання на призи клубу «Шкіряний м'яч» серед школярів, в яких взяли участь сім команд закладів загальної середньої освіти міста.

Історія цих змагань налічує понад п'ятдесят п’яти років. Змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м'яч» почали проводитися з 1964 року за ініціативою великого воротаря Льва Яшина.

18 жовтня на на футбольному майданчику ЗШ №3 фінальні ігри зібрали чотири найсильніші команди шкіл міста, які і визначили розстановку сил в дитячому футболі.

Спочатку в матчі за ТРЕТЄ місце зустрілися юні футболісти ЗШ №8 та ЗШ №3. Бронзовий успіх супроводжував ЗШ№3 (вчителі Кучерешко О.В., Жувака А.О.).

Потім у фінальному матчі зустрілися СШ №10 та СШ №2. Везіння і успіх в цей день були на боці юних футболістів СШ №10 (вчителі Кислиця В.Г., Ковтуненко І.В.). Вони стали першими, на другій позиції - СШ №2 (вчителі Дембовський Ю.М., Комарчова Ю.О.).

Всі кращі футболісти нагороджені пам'ятними дипломами.

На церемонії нагородження головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Світлана Ступникова за ТРЕТЄ місце вручила бронзові медалі і командні дипломи футболістам ЗШ №3. Срібних медалей і дипломів за ДРУГЕ місце удостоєна команда СШ №2. Переможцем змагань на приз клубу «Шкіряний м'яч» з врученням пам'ятних золотих медалей і дипломів визнана команда СШ №10.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись