В Рубіжному відбувся міський турнір з футболу до Дня Незалежності України

21.08.2020
693

20 серпня 2020 року на стадіоні «Хімік» КП «РФСК» відбувся футбольний турнір серед команд мікрорайонів міста. Турнір у літні терміни проводиться вже вдесяте та присвячений Дню Незалежності України.

Чотири команди провели ігри за кубковою системою. В цьому році представлені команди «Зоря» (Південна частина міста), «СЛК» (район Силікатного заводу), «Іртиш» (молодь міста), та «КомЕнерго» (7-й мікрорайон).

На початку змагань у двох півфінальних іграх визначилися команди-учасниці матчів за ІІІ місце та фіналу.

За ІІІ місце зустрілися «Зоря» та «СЛК», де перемогу впевнено отримали футболісти з Південної частини міста.

В фіналі основний час закінчився нічийним рахунком, а за серією пенальті більш влучними виявилися футболісти «Іртиша», які і святкували перемогу в цьому турнірі.

На церемонії нагородження до футболістів з привітаннями та поздоровленнями звернувся секретар Рубіжанської міської ради Анатолій Бусєнков. Кращих гравців турніру було нагороджено пам’ятними грамотами: Юрій Калугін («Зоря»), Карпенко Стас («КомЕнерго»), Володимир Литвиненко («СЛК»), Галустян Валерій та Малюкін Стас (обидва «Іртиш»).

За ІІІ місце пам’ятними медалями нагороджено команду «Зоря», за ІІ місце - «КомЕнерго». Переможцям турніру команді «Іртиш» вручено Перехідний кубок, грамоти та пам’ятні медалі переможців.

Фото надані Миколою Кім, НВП "Зоря"

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись