В Рубіжному відбувся «Кубок Шаповалова М.М.» з туризму

30.05.2019
1221

25 травня 2019 року, не дивлячись на несприятливий прогноз погоди, школярі Рубіжного зібралися на XVIII відкриті міські змагання з техніки пішохідного туризму «Кубок Шаповалова М.М.». Це учні загальноосвітніх шкіл № 3, 9, спеціалізованих шкіл № 2, 7, 10, КНВК «Рубіжанський ліцей» та вихованці Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Всього за перемогу боролися 15 команд (150 дітей).

Організатори змагань – управління освіти Рубіжанської міської ради та відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради. Перед початком стартів методист міського методичного кабінету Сергій Ласман привітав юних спортсменів і побажав їм чесної боротьби та перемоги. За традицією, юні туристи повинні були швидко, без штрафів, подолати смугу перешкод, вправно встановити намет, розпалити вогнище, продемонструвати майстерність у в’язанні вузлів. Діти змагалися з цікавістю та азартом, і, що досить важливо, доброзичливо ставилися до успіхів суперників, переживали за невдачі та раділи перемогам.

Як і годиться, виграли найсильніші. На «смузі перешкод» ними виявилися команди: у молодшій віковій групі І місце – у КНВК «Рубіжанський ліцей», ІІ – місце – у СШ № 2, ІІІ місце – у команди СШ № 10; в старшій групі І місце – у ліцею, ІІ місце – СШ № 10, ІІІ місце – СШ № 7. Загальну перемогу (з урахуванням усіх конкурсів) виборола збірна команда КНВК «Рубіжанський ліцей». Почесне ІІ місце виборола команда СШ № 10, а ІІІ – СШ № 7. Учасники змагань були нагороджені грамотами управління освіти Рубіжанської міської ради та відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради. Команди, що посіли призові місця у вікових категоріях, отримали медалі відділу культури, молоді та спорту. А команда-переможець стала володарем перехідного кубку пам’яті Шаповалова М.М.

Педагоги Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді дякують усім учасникам і впевнені, що рубіжанська молодь – гідна зміна старшим товаришам-туристам. А також висловлюємо подяку за забезпечення безпеки під час проведення змагань рубіжанським медикам, працівникам поліції та загону швидкого реагування Рубіжанського Товариства Червоного Хреста.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись