В Рубіжному відбувся ІX міський турнір з футболу до Дня Незалежності України

01.08.2019
1027

31 липня 2019 року на стадіоні «Хімік» відбулися фінальні футбольні матчі серед команд мікрорайонів міста. Турнір у літні терміни проводиться вже вдев’яте та присвячений Дню Незалежності України. Організатор турніру – КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс».

6 команд на першому етапі грали по коловому принципу, а чотири найкращих команди на другому етапі провели ігри за кубковою системою.

В матчі за ІІІ місце зустрілися «Спецкомендатура» (район ЗОШ №3) та «КомЕнерго» (7-й мікрорайон), де перемогу отримала «Спецкомендатура». У фінальній зустрічі між «СЛК» (район Силікатного заводу) та «Єгер» (район ЗОШ №8) більш вдало організували гру футболісти «СЛК», які і святкували перемогу в цьому турнірі другий рік поспіль.

На церемонії нагородження до футболістів з привітаннями та поздоровленнями звернулися головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту С.О.Ступнікова та директор Рубіжанського фізкультурно-спортивного комплексу, депутат міської ради А.А.Бусєнков. Кращих гравців турніру було нагороджено пам’ятними статуетками: «Кращий юний гравець» - Олексій Клюкало («КомЕнерго»), «Кращий воротар» - Богдан Черебай («Спецкомендатура»), «Кращий захисник» - Кирило Руденко («Егер») , «Кращий нападаючий» - Євген Абазін («СЛК»). За ІІІ місце пам’ятними медалями нагороджено команду «Спецкомендатура» (район ЗОШ №3), за ІІ місце - «Єгер» (район ЗОШ №8). Переможцям турніру команді «СЛК» ((район Силікатного заводу) вручено Перехідний кубок, грамоти та пам’ятні медалі переможців.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись