В Рубіжному відбулися змагання до Дня Прапора та Дня Незалежності України

28.08.2019
1090

До дня Прапора та дня Незалежності України у м. Рубіжне відбулися змагання з футболу та пляжного волейболу.

22 серпня на стадіоні "Хімік" м. Рубіжне відбувся товариський матч з футболу між командами Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області та військової частини 3035 Національної Гвардії України.

Захід було урочисто відкрито виконанням гімну України і підняттям національного прапора.
Учасників футбольної зустрічі привітали організатори змагань: директор КП "Рубіжанський фізкультурно-спротивний комплекс" А. А. Бусєнков, представник Міністерства у справах ветеранів у Луганської області В.В. Нагорняк та заступник голови ГО "Спілка ветеранів АТО м. Рубіжне" А. Трощий. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять побратимів та загиблих Героїв сучасної війни.

Всі учасники команд були нагороджені пам'ятними медалями та діпломами.

23 серпня на спортивних майданчиках РПК ЛНУ відбулися відкриті міські змагання з пляжного волейболу, в яких взяли участь волейболісти Кремінної та Рубіжного.

Учасників волейбольних поєдинків привітала головна спеціалістка відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради С.О. Ступнікова.

Перемогу на змаганнях виброла пар з Кремінної: Олександр Гадючко/Богдан Стонога. На другій сходинці завершили змагання Ігор Казинець (який в цій день отримав привітання з нагоди дня народження)/ Сергій Гетьманцев. Бронзовими призерами завершили турнір Роман Кальницький/Євген Птушко.

Всі учасники команд були нагороджені пам'ятними медалями та діпломами.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись