У Рубіжному відбувся Чемпіонат Луганської області з волейболу, присвячений пам"яті Зезюліна В.Т.

18.11.2019
630

16-17 листопада у спортивному комплексі КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» відбувся ІХ Відкритий Відкритий Чемпіонат Луганської області з волейболу, присвячений пам "яті майстра спорту СРСР Зезюліна В.Т.

Дев’ять років тому за ініціативи родини Зезюліна В.Т., був заснований даний турнір. Чотири роки поспіль турнір проводівся за життя Валерія Тімофійовіча, Вже більш чотирьох років его немає, але залишилась традиція проведення волейбольного турніру. В цьому році вже вдруге змагання відбулися в форматі відкритого чемпіонату Луганської області.

Валерій Тимофійович Зезюлін - єдиний в нашому місті майстер спорту СРСР з волейболу. Серед найвагоміших его спортивних досягнень - срібний призер першості Збройних сил СРСР и чемпіон України 1970 у складі команди «Спартак» (Львів). З 1974 по 1994 роки Валерій Тимофійович займався тренерсько-викладацького роботів в Рубіжанському філіалі ВМСІ (пізніше ДХТІ). Потім перейшов на роботу в м.Сєвєродонецьк. У тренерській кар'єрі В.Т.Зезюліна вершиною стала перемога на Чемпіонаті України в 2004 году клубу «Сєвєродончанка» (Сєвєродонецьк), в тренерському тандемі з Федором Лащеновим, олімпійськім чемпіоном 1980 року з волейболу, який традиційно запрошений на турнір в якості Почесного гостя змагань.

На церемонії урочистого відкриття змагань, до учасников звернулися секретар Рубіжанської міської ради А.А.Бусєнков, олімпійський чемпіон Ф.С. Лащенов та Н.В. Зезюліна.

У змаганнях взяли участь 6 команд з міст Сєвєродонецьк, Біловодськ, Рубіжне (Луганська обл.), Покровськ та Бахмут (Донецька обл.), Купянськ (Харківська обл..).

Турнір відбувся у 2 групах за коловою системою, а потім по дві найсільніші команди з груп провели півфінальні та фінальні ігри. Впродовж двох днів численні рубіжанські глядачі мали змогу насолодитися грою високого рівня.

Після першого дня турнір «покинули» команди з міст Рубіжне та Сєвродонецьк.

У неділю, в матчі за третє місце зустрілися команди міст Біловодськ (Луганська обл.) та Бахмут (Донецька обл.). Перемога дісталася нашим землякам – смт. Біловодськ. Перше місце вірішилося у фінальному матчі між командами м.Покровськ (Донецька обл.). та Куп’янськ (Харківська обл..) Протистояння двох сильних команд завершилося перемогою з рахунками 3: 1 на користь волейболістів Донецької області.

На церемонії нагородження теплі слова на адресу учасников змагань, організаторів та глядачів вимовила дружина В.Т.Зезюліна - Надія Василівна. Вона подякувала спортсменам, а потім молодший син Валерія Тімофійовіча - Денис Зезюлін и олімпійський чемпіон Федір Лащенов нагородили всі командіровку пам'ятними подарунками, медалями та кубками від організаторів. Кращими гравцями визнані: Дмитро Дробитько (Бахмут), Ігор Задорожний (Біловодськ), Денис Богданов (Куп’янськ) та Ілля Корнієнко (Покровськ).

Особисту подяку організатори змагань висловили Управлінню молоді та спорту ЛОДА, відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міскої ради, КП «РФСК» та генеральному спонсору змагань – клініко-діагностичному центру «Фармбіотест».

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись