Спортивним традиціям жити

05.02.2020
754

Продовжуючи сталу традицію, 24-25 січня 2020 року в залі боксу КП «РФСК» сорок втретє відбувся турнір з боксу, присвячений 77-й річниці визволення м. Рубіжне від фашистських загарбників і ветеранам боксу.

У змаганнях взяли участь 114 боксерів з міст Лисичанськ, Мілове, Рубіжне, Сватове, Сєвєродонецьк, Старобільськ та Щастя. На урочистому відкритті, ознаменованому державним Гімном України, виступили з привітаннями та зверненнями до спортсменів і глядачів, шануючи подвиг учасників Другої світової війни, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Світлана Ступнікова, заступник голови об’єднаної профспілкового організації Рубіжанських хімічних заводів Віталій Оридорога, заслужений тренер України Олександр Дорошенко. Почесні гості в своїх промовах привітали учасників змагань, глядачів, ветеранів боксу з початком турніру, побажаннями миру, здоров'я та спортивних досягнень.

У змаганнях за рубіжанську команду взяли участь представники трьох спортивних колективів міста: СК «Зеніт» (директор В. Ткаченко), ДЮСШ № 1 (директор О. Дорошенко), РІПТ (директор Ю. Коваленко). В ході дводенних боїв звання переможців вибороли рубіжанські спортсмени: Михайло Червов, Дмитро Кокирля, Кирило Логвинюк, Богдан Стельмах, Володимир Єрохін, Ярослав Солод, Віталій Денищенко, Єгор Корнєєв, Іван Пахомов, Денис Лазарєв, Михайло та Сергій Кузнєцов.

Спортсменів до змагань підготували тренери: Костянтин Гарбузняк, Євген Єфімченко, Володимир Ботвінов та Віталій Ткаченко.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, та медалями виконавчого комітету Рубіжанської міської ради.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись