Рубіжанські волейболістки СК «Зеніт» стали бронзовими призерками чемпіонату Луганської області

10.02.2020
321

6 лютого в м. Сєвєродонецьк у спортивному комплексі «Олімпія» відбувся Чемпіонат Луганської області з волейболу серед дівчат 2003 р.н. та молодше.

В обласних змаганнях взяли участь дев’ять команд дівчат з Мілового, Біловодську, Марківки, Сєвєродонецька (ДЮСШ №3, ДЮСШ №4), Новоайдару, Старобільську, Білокуракіне та Рубіжне (СК «Зеніт», тренер С.Ступнікова).

За регламентом волейбольного турніру команди за жеребкуванням були розбиті на 3 групи, де зіграли по колу. До півфінальної частини вийшли переможці групових турнірів та найкраща за показниками команда з другого місця.

Рубіжанські волейболістки впевнено переграли в групі своїх ровесниць з Марківки та Сєвєродонецька (ДЮСШ №3), і в півфінальному матчі зустрілися з командою Новоайдару. У другому півфіналі грали Старобільськ - ДЮСШ №4 Сєвєродонецьк. Обігравши своїх суперників, до головного фіналу турніру потрапили команди Новоайдару та Старобільську, де перемогу святкували новоайдарські дівчата. А рубіжанські волейболістки впевнено переграли сєвєродончанок у матчі за ІІІ місце та здобули бронзові нагороди чемпіонату.

Команда СК «Зеніт» нагороджена кубком за ІІІ місце, а гравці пам’ятними медалями та грамотами федерації волейболу Луганської області. Тетяна Лаптєва з СК «Зеніт» визнана кращим гравцем рубіжанської команди.