Рубіжанські спортсмени – найсильніші з пішохідного туризму

24.06.2019
702

21-22 червня 2019 року дві команди м. Рубіжного (керівник Ігор Тарасенко) взяли участь у Чемпіонаті Луганської області з пішохідного туризму серед юнаків та дорослих, який проходив поблизу м. Сєвєродонецька. Захід був організований управлінням молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації та Федерацією спортивного туризму Луганської області.

9 команд – представників Луганщини змагалися на смузі перешкод, яка включала в себе підйом по умовній скельній ділянці, спуск по вертикальних перилах, траверс схилу; спортсмени переправлялися по вірьовці через яр та по навісній переправі через річку, через річку вбрід.

Наші команди продемонстрували вміння та навички, набуті протягом навчального року, вправно долаючи всі перешкоди.

У підсумку команда Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді у складі Артема Бузалова, Іллі Коваленка, Ярослава Бойкова, Діни Білянської, посіла І загальнокомандне місце. Команда КНВК «Рубіжанський ліцей», до складу якої увійшли Артем Шапкін, Роман Болдирєв, Катерина Андрюшина, Єлизавета Гребенюк, посіли ІІІ загальнокомандне місце.

Вітаємо переможців та призерів і бажаємо їм нових перемог.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись