Рубіжанські каратисти вдало виступили на Чемпіонаті України

28.05.2019
1220

24-26 травня в м. Дніпро відбувся Чемпіонат України з карате (версія JKS), в якому взяли участь понад 465 спортсменів збірних команд з 12-ти областей України.

У складі збірної Луганської області на даному турнірі виступили наші спортсмени - вихованці ДЮСШ № 1 та ДМС «Школа карате», які завоювали 4 медалі в особистих розділах і 6 медалей в командних видах змагань.

В особистих змаганнях стала переможницею Ксенія Коломійцева, яка виборола 2 золотих нагороди серед спортсменок 14-15 років. Іван Жиляєв був першим серед юнаків 16-17 років. Бронзову нагороду здобула Дерев’янко Галина (12-13 років) . Успішно виступили Кирило Сухіна, Іван Січкар, Микита Соколенко та Данило Мащенко, що завоювали в командном куміте 4 срібних медалі. Також два срібла у командних змаганнях здобули Анастасія Могильна та Галина Дерев'янко.

Спортсменів підготували тренери - заслужений тренер Украіни, мастер спорту України міжнародного класу Олександр Дорошенко (ДЮСШ №1), Владислав Дорошенко (ДЮСШ №1) та Василь Дмитрюк (ДМС «Школа карате»).

Вітаємо наших переможців!

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись