Рубіжанські «богатири» вдало виступили на Кубку України

17.09.2019
217

14 вересня у місті Лисичанськ пройшли змагання Кубку України 2019 з богатирського багатоборства.

У змаганнях взяли участь 26 спортсменів з 11 областей України.

Володарем кубку у ваговій категорії до 105 кг став Олександр Дубовий, майстер спорту України, викладач фізичного виховання Інституту хімічних технологій СНУ (м.Рубіжне). Олександр також здобув 2 місце в абсолютному заліку (незалежно від вагової категорії).

У ваговій категорії до 82 кг рубіжанська спортсменка Марина Ковальова, вчитель малювання ЗОШ №8, здобула друге місце.

Обидва спортсмени тренеруються під керівництвом братів: Віктора Миколайовича Урбана, заслуженого тренера України та Андрія Миколайовича Урбана.

Відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради вітає з перемогою та бажає нових спортивних досягнень!