РПК стал сильнішою чоловічою пляжною волейбольною командою міста

11.09.2019
159

На спортивних майданчиках РПК ЛНУ завершився Чемпіонат міста серед чоловічих команд з пляжного волейболу (3х3), в якому десять чоловічих команд колективів фізкультури підприємств, організацій, установ і навчальних закладів змагалися за право називатися найсильнішою пляжної волейбольної командою міста 2019 року.

Спочатку кваліфікаційні ігри визначили вісімку команд, які продовжили участь в групових турнірах. А невдахи кваліфікаційних матчів задовольнялися втішною грою за ІХ - ХІІ місця. Потім групові та півфінальні ігри визначили четвірку фіналістів. Показавши впевнену гру в групових турнірах, чотири команди забезпечили собі місце у фінальній «четвірці». Ними стали команди РПК-1, «Спартак» (з гр.А), РКТК і РПК-2 (з гр.Б). Півфінальні ігри впевненіше провели команди РПК-1 і РКТК. Протистояння двох волейбольних чоловічих команд прикрасило фінальну частину Чемпіонату. РПК-1 переграли робітників РКТК з рахунком 2: 0 і завоювали звання найсильнішої волейбольної команди. Склад команди - переможця: Ігор Казінец, Руслан Казаков і Данило Пасічник. Друге місце - РКТК. Третю сходинку посіла команда РПК-2.

Всі гравці команд - призерів змагань нагороджено пам'ятними медалями та дипломами чемпіонату.