КОМАНДА СШ №2 СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ МІСЬКОГО ЕТАПУ СПАРТАКІАДИ ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

19.04.2019
426

18 квітня на стадіоні «Хімік» відбулася міська Спартакіада ​​допризовної молоді, присвячена 74-річниці Перемоги Дню пам'яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якій взяли участь старшокласники з восьми загальноосвітніх шкіл міста.

У вітальному слові до допризовників звернулися військовий комісар Рубіжансько-Кремінського об'єднаного міського військового комісаріату, підполковник О.А.Лазаренко, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту С.О.Ступнікова, головний спеціаліст управління освіти О.О.Бутенко.

У програмі Спартакіади допризовної молоді - 4 види змагань: біг 100 м, підтягування на перекладині, метання гранати і стрільба з пневматичної гвинтівки, які повинні пройти всі члени команди - 6 юнаків.

Кращими у видах програми стали Ілля Слєпокуров (СШ №2) - в бігу на 100 м – 11,68 сек, Байбуз Владислава (ЗОШ №9) - у стрільбі з пневматичної гвинтівки - 27 очок з 30, Сидоров Євген (СШ №2) - в підтягуванні на перекладині - 30 разів, Тимофій Усов (ліцей) - в метанні гранати – 50 метрів.

У результаті проведених змагань визначилися переможець і призери міської Спартакіади. За третє місце нагороджена команда КНВК «Рубіжанський ліцей» (керівник Воронцов В.М.), друге місце посіла команда СШ №7 (керівник Медведьов Р.Є.). Перехідний кубок переможця міської Спартакіади допризовної молоді за ПЕРШЕ місце завоювала команда СШ № 2 (керівник Ємчук Д.В.).

Всі призери змагань нагороджені пам'ятними медалями та дипломами відповідних ступенів.

Відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради висловлює подяку ДЮСШ №1 (директор Дорошенко О.О.), КП «РФСК» (директор Бусєнков А.А.) і особисто Клюкало Г.Г. (ЗОШ №9) за допомогу в організації та проведенні міської Спартакіади допризовної молоді.