Команда РПК вшосте виборола звання чемпіону міста з футзалу

24.02.2020
314

10 команд підприємств, установ, організацій та навчальних закладів протягом трьох тижнів змагалися за право називатися найсильнішою командою у Чемпіонаті міста з футзалу за програмою ХVІІІ міської Спартакіади.

У змаганнях взяли участь: Рубіжанський політехнічний коледж, Інститут хімічних технологій (2 команди), ФО «Бізнес», ФО «Трудові резерви» (2 команди), Рубіжанський картонно-тарний комбінат, ФО «Зоря» (2 команди), Луганський державний медичний університет. Спочатку кваліфікаційні ігри визначили вісімку команд, які продовжили брати участь в групових турнірах, а невдахи кваліфікаційних матчів задовольнилися втішними іграми в нижній частині турнірної таблиці. Потім групові турніри і півфінальні матчі визначили четвірку команд, яка і визначила розстановку сил у міському футзалі сезону 2020 року.

23 лютого визначилися переможці та призери Чемпіонату міста з футзалу. У матчі за третє місце зустрілися дві команди Інституту хімічних технологій: ІХТ-1 та ІХТ-2. Більш впевнено зіграли матч футболісти ІХТ-2 (як і в груповому турнірі випередили більш досвідчену команду ІХТ) та вибороли третє місце в турнірній таблиці, а футболісти ІХТ-1 залишилися на четвертій позиції.

У фінальному матчі зустрілися команди Рубіжанського політехнічного коледжу і фізкультурного об'єднання «Зоря». Команда РПК ставала чемпіоном міських спартакіад - 5 разів, а ФО «Зоря» вже третій рік поспіль бере участь у фінальній частині змагань. Дуже видовищна гра тримала в напрузі численних глядачів протягом усього ігрового часу. Перша половина матчу була на користь «Зорі» 3:1. А друга половина фіналу стала видовищною завдяки Владу Калюжному з РПК, який забив у ворота «Зорі» п’ять м’ячів. Футболісти «Зорі» змогли відіграти лише 2 м’ячі. Результат фінального матчу 6:5 на користь РПК. Таким чином, команда РПК виборола звання найсильнішої команди міської Спартакіади з футзалу в шостий раз за 18 років проведення Спартакад, Останній раз футболісти РПК святкували перемогу шість років тому у 2014 році. Команда РПК стала першим чемпіоном 2020 року за програмою ХVІІІ міської Спартакіади. За команду РПК (згідно Регламенту змагань) брали участь учні, викладачі та співробітники ВП «Рубіжанський політехнічний коледж ім.А.Е.Порай-Кошиці Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка» та ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка».

На церемонії нагородження переможцям і призерам Чемпіонату міста Рубіжного дипломи оргкомітету Спартакіади і пам'ятні медалі вручила головна спеціалістка відділу культури, молоді та спорту, головна суддя міської Спартакіади Світлана Ступнікова. Кращими гравцями в своїх командах визнані Сергій Бєнца («Зоря»), Влад Малюкін (ІХТ), Богдан Черебай (ІХТ-2), Олексій Клюкалов (РПК-РЦПО). Олег Кравець (ІХТ) став найкращим бомбардиром турніру, забивши у ворота суперників 11 м'ячів. Кращим гравцем чемпіонату визнано Владислава Калюжного (РПК).

Нижче наведені підсумки Чемпіонату міста-2020 з футзалу в залік ХVІІІ Спартакіади:

І РПК

ІІ ФО «Зоря»

ІІІ ІХТ-2

ІV ІХТ

V РКТК

VІ ФО «Бізнес»

VІІ ФО «Трудові резерви»

VІІІ ЛДМУ

ІХ ФО «Зоря»-2

Х ФО «Трудові резерви»-2

Вже 29 лютого в спортивному комплексі КП «РФСК» (Південна частина міста) стартують Чемпіонати міста з баскетболу серед жіночих і чоловічих команд в залік ХVІІІ Спартакіади.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись