ФО «Юність» здобуло перемоги на чемпіонатах міста серед жіночих і чоловічих команд

20.05.2019
713

15 і 16 травня на стадіоні «Хімік» завершилися два види за програмою ХVІІ міської Спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста - Чемпіонати міста з легкої атлетики серед жіночих і чоловічих команд. Легкоатлетична програма включала забіги на 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, стрибки в довжину, штовхання ядра, естафета 4х100 м. Всього в змаганнях взяли участь 5 жіночих і 6 чоловічих команд.

Чемпіонами міської Спартакіади серед жінок і чоловіків стали:

100 м - Ельвіра Об'єдкова («Юність») - встановлений рекорд Спартакіади (12,82 с), Микита Ведерников («Юність»)

200 м - Ельвіра Об'єдкова («Юність»), Микита Ведерников («Юність»)

400 м - Бикова Валерія («Юність»), Андрій Назимов («Юність»)

800 м - Олександр Бондаренко («Зоря»)

Стрибки в довжину - Бикова Валерія («Юність»), Ілля Слєпокуров («Юність»),

Штовхання ядра - Наталя Нескородєва («Спартак»), Олександр Дубовой (ІХТ).Естафета (4х100 м) – ФО «Юність» (жінки), ФО «Спартак» (чоловіки).

Загальнокомандний п'єдестал у змаганнях серед жіночих команд і чоловічих команд в цьому році виглядає однаково: перемогу святкували спортсмени ФО «Юність», ДРУГЕ місце - ІХТ, ТРЕТЄ місце - РПК.