«Бізнес» в одинадцяте здобув перемогу у Чемпіонаті міста з шахів за Програмою міської спартакіади

02.12.2019
913

З 19 по 25 листопада вісім команд колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста взяли участь в Чемпіонаті міста з шахів за програмою ХVІІ міської Спартакіади, який в цьому році гостинно прийняв для проведення Інститут хімічних технологій.

Команди були розбиті на 2 групи, в яких змагання пройшли за коловою системою. А потім по дві найсильніші команди групового турніру розіграли між собою звання найсильнішої шахової команди міста. Впевнено і без поразок на фініш вийшли два колективи ФО «Бізнес» (десятиразовий чемпіон міських спартакіад за сімнадцятирічну історію проведення турнірів) та ФО «Спартак» (три рази вигравав команднуа першість у цьому виді програми міської спартакіади). Сильніше в цьому році виявилася команда ФО «Бізнес» і в одинадцяте вибороло перемогу у Чемпіонаті міста з шахів. Пам'ятними медалями за I місце нагороджені шахісти команди: Павло Сирота, Олександр Тарасенко, Сергій Сорокін, Максим Янчишин, Володимир Серий та Ганна Літвінова. ІІ місце у фізкультурного об'єднання «Спартак», ІІІ- ІХТ.

Далі місця розподілилися наступним чином: IV - ФО «Зоря», V – ФО «Молодість», VI – РПК, VII - ФО «Юність», VIII – ЛДМУ.

Змагання з шахів завершили програму ХVІІ міської Спартакіади, в якій взяли участь в 2019 році десять колективів фізкультури підприємств, організацій, установ, фізкультурних об'єднань і навчальних закладів міста Рубіжне. Протягом 54 днів на спортивних аренах нашого міста йшли змагання з п'ятнадцяти видів спорту. Статистика свідчить, що рік від року все більше і більше жителів нашого міста долучаються до фізичної культури і спорту. І сьогодні спартакіадних рух в Рубіжному - це більш ніж двохтисячного армія людей, які не мислять себе поза активного та здорового способу життя.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись