Баскетболісти СШ №2 вшосте перемогли у турнірі пам'яті Олексія Єгоровича Нєскородєва

10.02.2020
294

7 лютого в спортивному комплексі РПК ЛНУ завершилася відкрита першість міста з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти (юнаків), присвячена пам'яті Олексія Єгоровича Нескородєва.

Сім'я Олексія Єгоровича, спортивна громадськість міста та баскетбольне співтовариство стали ініціаторами проведення турніру пам'яті О.Є.Нескородєва. Минуло більше десяти років, як передчасно пішла з життя ця заслужена людина нашого міста. Учитель фізкультури, інструктор, тренер, спортивний арбітр, чудовий баскетболіст - він багато чого встиг зробити у своєму житті і здобув визнання і повагу серед вихованців і однодумців.

Шість команд стартували в цьому році в змаганнях. Групові ігри і півфінальні ігри відбулися у спортивному залі СШ №2, а фінальна зустріч у Палаці спорту РПК ЛНУ визначила найсильнішу команду міста. Численні глядачі, групи підтримки прийшли підтримати своїх фаворитів у фінальний день.

У фінальній грі баскетболісти СШ №2 зустрілися з баскетболістами СШ №10. Право розпочату гру та ввести м’яч було надано онуку Олексія Єгоровича Нєскородєва – Єгору Нєскородєву, учню СШ №7. Судили фінальну зустріч - донька Олексія Єгоровича, провідна баскетболістка міста Наталья Нєскородєва та майстер спорту України Олександр Дубовой. Матч розпочався при атаках обох команд. Успіх супроводжував обидві команди, але результативніше і впевненіше у кінці матчу виявилися баскетболісти СШ№2, які перемогли з перевагою в шість очок. Таким чином, переможцем міських змагань вшосте стала команда CШ №2 (викладачі Дембовський Ю.М., Комарчева Ю.О., Ємчук Д.В., тренер ДЮСШ №1 Олендар В.В.), на другому місці СШ № 10 (викладачі Кислиця В.Г., Ковтуненко І.В, тренер ДЮСШ №1 В.Ф.Сємєнцова), на третій позиції фінішували баскетболісти СШ №7 (викладачі Конониха О.Ф., Медведьов Р.Є.). Четверте місце – РПХТЛ, п’яте місце – ЗШ №3, шосте місце – ЗШ №4.

На церемонії нагородження головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Світлана Ступнікова, зазначила, що проведення турнірів пам'яті відомих рубіжан стало традицією в нашому місті і продовжує серію міських заходів в рамках акції «Пам'ятаємо минуле - заради майбутнього». Всі учасники команд - переможця і призерів змагань були нагороджені пам'ятними медалями та дипломами. Кращими гравцями в командах - учасницях фінальних ігор визнані Данило Мальцев (СШ №10) та Максим Сурмай (СШ №2). Богдан Обоянський з СШ №2 визнаний кращим гравцем першості. Всі кращі гравці нагороджені пам’ятними статуетками від родини Нєскородєвих.

Подякою відділу культури, молоді та спорту за активну участь у міських спортивних змаганнях серед учнів закладів загальної середньої освіти, внесок в пропаганду і популяризацію баскетболу серед молоді міста та підтримку сталих спортивних традицій міста були відзначені викладачі СШ №2 Юрій Дембовський та Дмитро Ємчук.

Оргкомітет змагань висловлює подяку за організаційну підтримку – родині Нєскородєвих, ДЮСШ №1 (тренери - викладачі Абазіна В.І., Сємєнцова В.Ф., Олендарь В.В., лікар Теплинська Л.Я.), СШ №2 (директор Ошнек О.А.), РПК ЛНУ (директор Горелік В.О.).