Баскетболістки ЗШ №8 підтвердили звання найсильніших спортсменок у місті

10.02.2020
621

З 28 січня до 31 січня спортивна база СШ №2 стала ареною для проведення міських змагань з баскетболу серед школярів (дівчат) за участю шістки команд. До чотирьох закладів загальної середньої освіти міста СШ №2, ЗШ №3, ЗШ №8 та СШ №10 в цьому році приєдналися команди РПК та РПХТЛ.

На урочистому відкритті змагань до юних спортсменів з привітаннями звернулася головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Світлана Ступнікова, яка відзначила, що баскетбол став в нашому місті одним з провідних видів спорту серед молоді. Результатом роботи тренерсько-викладацького колективу ДЮСШ №1 в цьому навчальному році є перемоги у чемпіонатах Луганської області серед трьох вікових груп. У спортивному залі СШ №2 впродовж тижня не було жодного вільного місця. Численні глядачі приходили підтримати своїх фаворитів, скандували назву своїх команд, гучними оплесками зустрічали кожен вдалий кидок юних баскетболісток.

Всі ігри пройшли цікаво, адже практично всі спортсменки мають досвід виступу в змаганнях і займаються в ДЮСШ №1 на відділенні баскетболу (тренери В.І.Абазіна, В.Ф.Семенцова і В.В.Олендарь).

Впевнено провели трьохденні змагання баскетболістки ЗШ №8 (викладачі Семенцов О.Е., Талалай В.В.) та виграли першість міста з баскетболу серед дівчат. На другому місці - СШ № 2 (викладачі Ю.М.Дембовський, Ю.О.Комарчева, Д.В.Ємчук ), на третій позиції - СШ № 10 (викладачі Кислиця В.Г., Ковтуненко І.В., Фатєєва М.В.).

На церемонії нагородження всі команди - переможці та призери змагань були нагороджені пам'ятними медалями та дипломами.

Оргкомітет змагань висловлює подяку за організаційну підтримку ДЮСШ №1 (тренери - викладачі Абазина В.І., Семенцова В.Ф., Олендарь В.В., лікар Теплинська Л.Я.), головному судді змагань Нєскородєвій Н.О. (ЛДМУ) і СШ №2 (директор Ошнек О.А.).

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись