«Щоб пам’ятали» (до 40-річчя тріумфальної перемоги Володимира Смирнова на літніх Олімпійських іграх 1980 року)

Дитячо-юнацька спортивна школа №1 Рубіжанської міської ради інформує про відкриття пам’ятного знаку олімпійському чемпіону з фехтування, заслуженому майстру спорту СРСР, нашому земляку Володимиру Вікторовичу Смирнову. Ідея створення пам'ятного знаку Володимиру Смирнову виникла давно, але реалізувати її вдалося лише наприкінці 2020 року. Головним поштовхом до створення меморіального знаку стало увічнення пам’яті випускника Дитячо-юнацької спортивної школи №1, яка носить ім’я видатного спортсмена, та 40-річчя тріумфальної перемоги Володимира Смирнова на літніх Олімпійських іграх 1980 року. Реконструйований пам’ятний знак розташований на однойменній вулиці поблизу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 на місці колишнього пам’ятника.

Над реконструкцією меморіального знаку працювала команда співробітників та тренерів на чолі з директором ДЮСШ №1, заслуженим тренером України, майстром спорту України міжнародного класу Олександром ДОРОШЕНКОМ, який доклав чимало своїх особистих, моральних, матеріальних і фізичних сил. Завдяки фінансової допомоги керівника ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» Геннадія МІСЮРЕНКА були придбані та оформлені чотири гранітних плити з зображенням Володимира Смирнова, його біографії та найзначніших перемог. Вершину знаку прикрашають дві схрещені фехтувальні рапіри та олімпійські кільця.

ДЮСШ №1 має ще ініціативу створення біля оновленого пам’ятного знаку Алеї спортивної слави та спортивного майданчика, який дасть змогу залучити більше дітей та молоді міста до активного способу життя. Закликаємо всіх небайдужих, зацікавлених, ініціативних громадян взяти участь у здійсненні майбутнього проекту.

Автори відеопрезентації: юні спортсмени ДЮСШ №1 кандидат у майстри спорту України Ксенія Коломійцева та Михайло Супенко.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись