«Відвойоване життя»

30.10.2019
567

28 жовтня у міському музеї відбувся урочистий захід, присвячений 75-й річниці визволення України від фашистських загарбників. В цей день до музею завітали студенти Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею, учасники клубу «Зустріч» КЗ «Територіальний центр», представники Рубіжанської ради ветеранів.

Розгорнута історична довідка про вогненні роки великої битви за рідну землю включала в себе інформацію про великі стратегічні наступальні операції, які проводилися на території України і ознаменувалися перемогами радянської армії в період Другої світової війни, про події під час визволення нашої області і міста Рубіжне, спогади очевидців тих подій, а натхненне виконання воєнних пісень і віршів виконавцями клубу «Зустріч» стало справжньою окрасою святкового заходу.

Міський музей поздоровляє рубіжан з 75-ю річницею визволення України від нацистських загарбників! Ми – нащадки переможців і наш святий обов’язок пам’ятати про великий подвиг нашого народу, який крізь вогонь і холод, гинучи в котлах, потрапляючи в полон, зазнаючи гіркоти поразок і втрат зміг поламати могутню воєнну машину фашистської Германії, вигнав ворога з рідної землі, відвоював мирне життя.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись