В Рубіжному відбувся міський конкурс «Співоче слово»

22.10.2019
572

Українська пісня та поезія - це почуття, зов серця, крик душі… Вона така ж невичерпна, як і життя народу. Як неоціненний скарб наш народ проніс свої думи та пісні через віки неволі і рабства, розкриваючи для нащадків дорогоцінне багатство свого генія.

Патриотичні вірші та пісні складають поетичний літопис тривалої героїчної боротьби українського народу за своє визволення від соціального й національного гніту, за своє існування. Протягом багатьох років ми чули пісні та вірші, де прославлявся подвиг дідів і батьків, які захищали рідну землю від ворожої навали. Сьогодні ми славимо нашу молодь, нашіх героїв, які знову стали на захист рідної країни.

Саме з метою відродження національних традицій та виховання патріотизму у підростаючого покоління; популяризації у молодіжному середовищі української патріотичної пісні; виявлення обдарованих рубіжан та сприяння розвитку їх талантів, реалізації міської цільової програми підтримки молоді на 2018-2020 р.р. з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва, 18 жовтня 2019 року о 17-00 у глядацькому залі МКУ «Палац культури» вперше пройшов міський конкурс патріотичної пісні та поезії «Співоче слово». Засновником і організатором конкурсу є МКУ «Палац культури» за підтримки відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.

У конкурсі взяли участь більше 40 студентів та учнів закладів освіти, яких оцінювали професійне журі у складі:

голова журі – Діана Колодочка, начальник відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради;

заступник голови – Андрій Жарков, директор ЗКХЗ «Зоря», депутат Рубіжанської ради, засновник фестивалю бардівської пісні «Зоря Донбасу».

Члени журі:

Олена Ганшина, директор КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач вокалу, хормейстер;

Микола Заклицький, лейтенант 182 окремого батальйону матеріального забеспечення;

Людмила Левицька, методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради.

Вболювати за конкурсантів і просто подивитися хороший концерт прийшло немало глядачів. Приємно було і те, що в залі були присутні військовослужбовці. Піснею-баладою «Україна» у виконанні керівника вокально-інструментального ансамблю Віталія Гончарова та «Зразкового» ансамбля танцю «Орля» (кер. Головенко Роман) було відкрито міський конкурс «Співоче слово». Зі слів вітання та патріотичного вірша про Україну ведучі (Ганна і Софія Бережні) розпочали конкурсну програму. Зі сцени лунали і ліричні, і воєнні, і патріотичні номери.

Протягом усього заходу вдячний та щирий глядач дарував гучні оплески кожному учаснику конкурсу. Кожен конкурсант отримав Диплом учасника міського конкурсу, а переможці були нагороджені Дипломами I, II, III ступеню та подарунками, найкращі визначені Гран-прі від організаторів. Церемонію нагородження проводили: голова журі – начальник відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради, Діана Колодочка та лейтенант 182 окремого батальйону матеріального забезпечення Микола Заклицький. Діана Володимирівна привітала усіх конкурсантів та присутніх в залі і висловила слова вдячності за пропагування та розвиток у молодіжному середовищі української патріотичної пісні та поезії. Висловлюємо подяку Управлінню освіти Рубіжанської міської ради (начальник Олена Обаполенко), методисту міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмилі Левицькій, заступникам директорів з виховної роботи, педагогам-організаторам навчальних закладів Рубіжного, кожному учаснику конкурсу, студентам Луганського державного медичного університету, РІПК,ПІПК,РПК, наставникам і керівникам які готували конкурсантів.

Кажуть, що пісня – душа народу. Це дійсно так. Впевнені, що міський конкурс патріотичної пісні і поезії «Співоче слово» стане традиційним. То ж любіть українську пісню, бережіть її. Хай звучить вона у всіх краях і не змовкає ніколи.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись