В Рубіжному відбулося урочисте свято до Дня Конституції України

01.07.2019
1438

27 червня 2019 року в літературній вітальні ЦМБ відбулося урочисте свято «Вимріяна поколіннями», присвячене 23-й річниці Конституції України.

Конституція – це джерело права будь-якої держави. 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила найголовніший закон країни – Конституцію незалежної суверенної України.

Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, закріпив демократичні засади, стабілізував правові норми та відносини.

Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Зі словами вітання до присутніх звернулася заступник міського голови Сидоренкова Любов Робертовна. Вона побажала зміцнення добробуту в родинам та правового розвитку нашій державі.

Гімн України та пісню на слова Софії Ротару «Одна калина» прозвучали в виконанні Харуби Любові Миколаївни. Також вона прочитала вірш про красу та велич української мови.

Про довгий і складний шлях політичного самовизначення, визнання державних символів України, розповіла ведуча заходу, провідний методист ЦБС Задорожна В.М.

Член громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга» Мірошниченко Зоя Олександрівна прочитала свої вірші про Україну.

Стаття 23 Конституції гарантує кожній людині право на вільний розвиток своєї особистості, на творчість. Рубіжне – це частина нашої великої Батьківщини, це чарівний неповторний куточок землі, де живуть найталановитіші люди, майстри народного мистецтва та аматори народної творчості, що дарують радість своєю натхненною працею.

За вагомий внесок в культурне життя міста, розвиток традицій народної творчості та національного мистецтва, активну участь в обласних фестивалях і оглядах народної творчості та з нагоди Дня Конституції майстрів Рубіжного було нагороджено подяками та дипломами.

Щиро вітаємо всіх громадян із Днем Конституції! Нехай у цей урочистий день панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за нашу країну, за її основний закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще життя у власній державі.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись