Урочистості до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

06.11.2019
699

5 листопада, на передодні святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, у приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру пройшли урочистості, на які були запрошені працівники сфери культури Луганської області.

Вітаючи винуватців свята, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай наголосив, що без розвитку культури неможливий розвиток країни. Піднесення української культури за умови потужної державної підтримки здатне на докорінні зміни в суспільстві. «Серед своїх завдань, як представника обласної влади, я вбачаю всебічне сприяння для реалізації нових культурних проєктів на Луганщині. Я відкритий для пропозицій та намагатимусь зробити вашу роботу цікавою й комфортною», – зауважив Сергій Гайдай.

Начальник Луганського обласного управління культури, національностей та релігії Аліна Адамчук також привітала колег з професійним святом, і висловила слова щирої вдячності за розвиток української культури на Луганщині. Під час заходу голова облдержадміністрації та начальник управління культури вручили низку обласних відзнак кращим працівникам культури. Так, за значний особистий внесок у формування національної свідомості, розвиток української культури на Луганщині, професіоналізм та з нагоди професійного свята Листом подяки нагороджено директора МКУ «Палац культури» Рубіжанської міської ради Ганну Бережну та звукорежисера закладу Олександра Чернова.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись