У Рубіжному презентували документальний фільм «Миротворці. У горах Сванетії»

09.09.2019
93

5 вересня стрічку показали у Рубіжному в лекційній залі Інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Організатором показу стала центральна міська бібліотека.

Кінострічку було знято компанією MIR&CO PRODUCTION на замовлення Міністерства інформаційної політики з нагоди Дня українського миротворця, а прем’єра її стала можливою за сприяння командування ООС.

Участь у заході взяли продюсер фільму Мирослав Гай та Сергій Яровенко – старший офіцер групи цивільно-військового співробітництва «Північ».

На перегляд були запрошені представники установ та організацій міста, студенти 1 та 2 курсів інституту хімічних технологій.

Фільм розповідає про першу самостійну місію українських миротворців, що пройшла з 10 по 14 жовтня 1993 року. Це була спецоперація ЗСУ з евакуації грузинських біженців у горах Сванетії. Українські пілоти на 17 вертольотах під обстрілами абхазько-російських військ здійснили 291 виліт та врятували від етнічних чисток 7634 людини, доставили 487 тонн вантажу.

Збройні сили України беруть участь у миротворчих операціях під егідою ООН, НАТО та інших міжнародних організацій, починаючи з 1992 року. Загалом у військових операціях взяло участь більше 44 тисяч українських військовослужбовців.

А ще автори фільму подарували сучасну художню літературу центральній міській бібліотеці.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись