«Таланти твої, Рубіжне – 2019!»

10.09.2019
221

Талантом володіє кожна людина з народження. Він є певним "насінням", з якого повинна зрости успішна і корисна людина. Чотири роки тому в Рубіжному стартував відкритий міський фестиваль – конкурс «Таланти твої, Рубіжне», організаторами якого виступили засновники ДФ "Кришталеве джерело", народні депутати України Ю. Бойко і Ю. Іоффе та міський Палац культури.

Слід зазначити, що фестиваль –конкурс проводиться в рамках святкування міського свята «День сім'ї». З кожним роком фестиваль все більше знаходить популярність і тому, взяти участь у фестивалі виявили бажання немало талановитих людей, що уміють запалити серця глядачів своєю творчістю. В цьому році кількість учасників налічувала 240 чоловік. Творче змагання проходило на відкритому майданчику біля Палацу культури 07 вересня.

Боліти за конкурсантів і просто подивитися гарний концерт прийшло немало глядачів. Відкрила фестиваль-конкурс ведуча, директор міського Палацу культури Ганна Бережна, традиційною піснею-вітанням написану спеціально до фестивалю керівником Народного хору народної пісні Геннадієм Васильєвим. Зі словами вітання до учасників та глядачів звернулася помічник народного депутата України Ю.Я. Іоффе, голова журі Світлана Олексіївна Черненко, яка від імені Юлія Яковича побажала усім учасникам не лише успіху, винагород, перемоги, але і творчого зростання, розвитку своїх здібностей і таланту.

Право відкрити фестиваль було надане володареві гран-прі конкурсу «Таланти твої, Рубіжне-2018» талановитій Світлані Смалій. Протягом усього заходу вдячний та щирий глядач дарував гучні оплески кожному учаснику фестивалю. Усі 48 номерів показано… І ось він, довгоочікуваний фінал, нагородження переможців IV відкритого міського фестивалю-конкурсу «Таланти твої, Рубіжне».

Для нагородження переможців на святковий майданчик був запрошений генеральний директор НПП "Зоря", помічник народного депутата України Ю. Іоффе, один із засновників ДФ "Кришталеве джерело, депутат міської ради Олександр Іванович Чернецов та голова журі Світлана Олексіївна Черненко. Олександр Іванович привітав усіх із святом талантів і висловив слова захоплення на адресу самодіяльних артистів. Добродійний фонд «Кришталеве джерело» заснував по три призові місця в кожній номінації та спеціальні призи, з Дипломами та гідним грошовими заохоченням. Володарем Гран-прі цього року став духовий оркестр КЗ «РМДШМ».

IV міський конкурс талантів закінчений, і запам'ятався він приголомшливою творчою атмосферою, абсолютно різноманітними цікавими номерами і, звичайно ж, найталановитішими рубіжанами, які взяли участь в конкурсі, щоб проявити себе і підкорити сцену. Всі вони дякували організаторам за цю можливість, і говорили про те, що саме такий конкурс давно чекали. Відкритий міський фестиваль-конкурс «Таланти твої, Рубіжне» показав, що в місті є немало обдарованих людей. Нам є ким, і чим пишатися.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись