Шоу-програма на Хеллоуїн в МКУ «Палац культури»

04.11.2019
615

Другий рік поспіль в дні святкування Хеллоуїна творчий колектив МКУ «Палац культури» пропанує заходи на яких можна відпочити всією родиною. Якщо говорити про історію свята, то треба зазначити, що Хеллоуїн є одним з найстаріших фестивалів в світі, а його історія налічує тисячоліття. Це свято дивним чином поєднує кельтську традицію святкування злих духів і християнську поклоніння всім святим. Люди колись вірили, що було багато привидів і відьом на Землі і що вони зустрілися 31 жовтня, щоб поклонятися дияволу. Сьогодні люди не вірять в привидів і відьом, але вони люблять розповідати історії про них на Хеллоуїн.

2 листопада 2019 року одну з таких страшних історій, а саме, історію Кривавої Мері розповіли рубіжанам учасники естрадної шоу - програми. О 16-00 годині в фойє першого поверху майстри аквагриму (працівники бібліотеки) розмальовували усіх бажаючих на тематику Хеллоуїна, а актори Народного театру музичної комедії та театральної студії «Ovation» розважили гостей своїми моторошними костюмами та фотографувалися з усіма бажаючими на пам'ять. Шоу-програма для всієї родини «Кривава Мері» відбувалася о 17-00 на великій сцені Палацу культури. Прийняли участь у концертній програмі хореографічні самодіяльні колективи МКУ «Палац культури» такі, як: хореографічна студія «Ліберті» (кер. Гаджиєва Юлія), Зразковий ансамбль танцю «Орля» (кер. Головенко Роман, акомпаніатор Волянюк Людмила), Народний ансамбль танцю «Барвінок» (кер. Саєнко Ксенія, акомпаніатор Кисленко Наталія), студія естрадного танцю «Модус» (кер. Костникова Олена, Дьоготь Ліна), Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Ладушки» та шоу-гурт «Нон-стоп» (кер. Ханенко Олена, Бахмет Ірина), вокально-інструментальний ансамбль (кер. Гончаров Віталій), Народний оркестр народних інструментів (кер. Дєнєжкіна Наталія) та циркова студія «Кристал» (кер. Ляпаєв Олександр, Трофімова Світлана).

На початку святкової програми сміливі і безстрашні дівчата підлітки жартома викликали Криваву Мері, але коли Мері з'явилася і прихопила з собою багато нечисті, то всім стало не до жартів. Протягом концерту підлітки тікали, звали на допомогу та боролися з нечистю. Мері зі своєю свитою чимдуж намагалися перешкоджати дітям, навіть викрали одну з дівчат та все виявилося марним: цілеспрямованість та дружба дітей завжди перемагає. Шоу-група «Нон-стоп» разом з усіма глядачами заспівали караоке, а найактивнішим учасникам були подаровані вишукані, стилізовані, і головне-витримані в традиціях святкування Хеллоуїна «гарбузові голови», зроблені власноруч працівниками МКУ «Палац культури». «Це був неймовірно захоплюючий концерт», такі та багато інших гарних відгуків залишили рубіжанські глядачі у Книзі відгуків.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись