«Щастя – є»!

21.10.2019
662

Під такою назвою у міському музеї розпочала свою роботу виставка майстрині декоративно-ужиткового мистецтва Луганщини, художниці Ірини Літвінової. У чудовий сонячний день до винуватиці торжества на презентацію прийшло дуже багато її близьких, друзів, колег по творчому цеху. Співробітники музею постаралися зробити цю зустріч з прекрасним цікавою, душевною та теплою. І у цьому велику роль відіграла сама майстриня, яка з цікавістю та безпосередністю доповнювала розповідь зав. виставкою С.Дарашкевич про свої роботи.

На вернісаж завітали секретар міської ради А.Бусєнков, заступник міського голови Б.Пономарьов, керуючий справами міськвиконкому Б.Ядрихінський, заступник начальника управління культури , національностей та релігій ЛОДА В.Виборний, начальник відділу культури молоді та спорту Рубіжанської міської ради Д.Колодочка, представники обласного центру народної творчості, директор ІХТ СНУ ІМ. В.Даля П.Андрєєв та багато інших.

Ірина Михайлівна Літвінова має ступінь кандидата хімічних та економічних наук, викладає в університеті, щаслива жінка та мати. Але по при все вона знаходить час для творчості. Майстриня брала участь у біль ніж 100 виставках, майстер – класах, призер багатьох конкурсів, її роботи вийшли за межи України. На виставці представлено більш 150 робот у різних техніках у напрямку образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва , які приваблюють теплотою та світом.

Маючи нагоду, Ірина Михайлівна подякувала музею за співпрацю і рубіжанським майстрам - метрам, з якими вона започаткувала виставкову діяльність у місті та зробила колективу музею чудовий подарунок.

Виставкова зала міського музею чекає відвідувачів виставки Ірини Літвінової «Щастя – є»! Виставка продовжить роботу до 15 листопада.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись