«Подвигу героїв – пам'ять поколінь»

28.10.2019
601

Україна – країна неймовірної краси, але з важкою долею. Вона мужньо переносить випробування, коли гинуть мільйони її синів і дочок. Кожного разу наша ненько встає з колін, виховуючи нові покоління закоханих у рідний край лицарів правди та свободи. Одним з тяжких випробувань була Друга світова війна, а 28 жовтня – знаменна в історії України і в житті кожного з нас дата. В цьому році ми відзначили 75-річницю визволення України від фашистських загарбників.

25 жовтня 2019 року в МКУ «Палац культури» пройшла акція «Подвигу героїв – пам'ять поколінь» до знаменних дат, а саме: Дня захисника України та Дня визволення України від фашистських загарбників. Учасники самодіяльності власноручно виготовили листівки з маками, які є символом пам'яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів. 28 жовтня, в День 75-річниці визволення України від фашистських загарбників, готові листівки з привітанням були подаровані рубіжанам вулицями та скверами міста. В цей день усі українці згадують імена всіх тих, хто своєю мужністю та хоробрістю наближали день звільнення України від фашистської окупації, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом самовідданості та любові до нашої країни.

Ми вітаємо усіх українців з Днем визволення України від фашистських загарбників та бажаємо жити довго і щасливо в дружній і квітучій країні без зовнішніх конфліктів, під мирним небом, з чудовим настроєм і з великим ентузіазмом, з безмірною любов'ю в серці та вічною пам'яттю про свою Батьківщину.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись