Події, що змінили долю України

22.11.2019
75

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це свято було встановлено Указом Президента у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

До цієї дати в літературній вітальні центральної міської бібліотеки 21 листопада відбувся урочистий захід «ПОДІІ, ЩО ЗМІНИЛИ ДОЛЮ УКРАЇНИ», на якому були присутні учні 9-А класу СШ №10, військовослужбовці строкової служби, що зараз виконують свій патріотичний обов’язок перед Батьківщиною, та містяни.

Святковий захід розпочався виконанням національного гімну України. Ведуча, завідувачка читальним залом ЦМБ Брігідєр І.А., привітала всіх зі святом, розповіла про події, які передували Революції Гідності і запропонувала переглянути відео з Євромайдану.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави.

Авторські рядки, сплетені у патріотичну мозаїку, звучали у виконанні поетес Рубіжанської громадської організації «Літературне об'єднання «Райдуга» Мірошниченко Зої Олександрівни («Поки стоїть Майдан», «Захисникам України», «І буде людина…») та Дзюкевич Ірини (вірш «Батьківщина»).

Окрасою свята стали виступи вихованців юнацької театральної студії «Оvation» Рєзнікової Ганни, Науменко Катерини, Захарової Анастасії, Голік Аліни, Литвин Вікторії, Шамрай Софії, Шевченко Вікторії (керівники Захарова Любов та Сєдова Лілія), а також соліста зразкового вокально-хореографічного ансамблю «Ладоньки» Андраніка Манукяна (керівник Ханенко Олена), який виконав пісні «Гей соколе» і «Моя Батьківщина».

На завершення заходу ведуча запропонувала молоді переглянути книжкову виставку «Україна – територія Гідності та Свободи» та виставку «Історичні фотофакти про Революцію Гідності», які відображають події на Майдані.

«Революція Гідності» не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а й показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас, – наголосила ведуча.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись